Panevėžiečiai


Pradžia Panevėžio naujienos Įvairenybės Grožio dieną dovanojo pasikeitimo akciją
Grožio dieną dovanojo pasikeitimo akciją PDF Spausdinti Email
Vartotojo vertinimas: / 2
BlogiausiasGeriausias 
Penktadienis, 12 Rugsėjis 2014 08:42

„Ievos grožio studijos“ kolektyvas nuolat džiugina dailiosios lyties atstoves įvairiomis akcijomis. Įvaizdžio pasikeitimo akcija itin populiari ir sulaukia gausybės laiškų.

Rugsėjo 9-ąją, kuomet švenčiama Tarptautinė grožio diena, „Ievos grožio studijos“ kolektyvas nusprendė pradžiuginti keturias moteris, kurioms įteikė nuostabią dovaną – išpildė jų svajones pasikeisti.
Pasak grožio studijos vadovės Ievos Žiukaitės-Damaševičienės, pasikeitimo akcijos labai populiarios ir šį kartą atkeliavo net 160 laiškų, kuriuose moterys rašė, kodėl būtent joms reikia pasikeitimo.

„Vos tik paskelbus apie akciją, per pirmąsias keturias valandas sulaukėme trisdešimt penkių laiškų ir vis daugiau moterų rašė, kaip joms reikia atsinaujinti, pasikeisti. Buvo labai sunku atrinkti tik keturias moteris. Keletą dienų visas kolektyvas skaitė laiškus, svarstė, diskutavo ir nutarė, jog pasikeitimo akcijoje šį kartą turėtų dalyvauti Aida Mikniavičienė, Jolita Kalačiovienė, Julija Liukimaitė ir Laura Šarauskienė. Skaitant jų laiškus net šiurpuliukai perbėgo, tad esu tikra, kad joms tikrai reikėjo pasikeitimų. Tikiuosi, kad ši akcija pakeis ne tik jų išvaizdą, bet ir gyvenimą, požiūrį“, - kalbėjo ponia Ieva.

Keturios moterys Tarptautinę grožio dieną sulaukė dėmesingų darbuotojų patarimų, joms buvo sutvarkyta antakių linija, pakeista plaukų spalva, atlikti kirpimai, manikiūras, makiažas. „Rezultatai itin džiuginantys. Juos įamžino fotografė Indrė Dambrauskė. Tikimės, kad ši akcija primins moterims, kad reikia skirti laiko sau“, - kalbėjo I.Žiukaitė-Damaševičienė.

Pasikeitimo akcijos dalyvė Julija Liukimaitė tikino, kad visą gyvenimą stengėsi prižiūrėti savo išvaizdą, bet gyvenimas susidėliojo taip, jog paskutiniuosius dvejus metus nebuvo užsukusi į grožio saloną. Moteris augina beveik trejų metų dukrytę ir neslepia, jog svajoja nusifotografuoti su ja ir džiaugtis vaizdu, kurį pamatytų nuotraukoje. Ši pasikeitimo akcija jai buvo itin svarbi, nes metai bėga, atrodo, jog ji pamiršo kaip reikia pasidaryti makiažą ar tiesiog išsitiesti ir vėl prisiminti, jog yra graži.
„Kuomet pamačiau, kad galima siųsti nuotraukas į pasikeitimo akciją, tai padariau spontaniškai. Netikėjau, kad būsiu atrinkta. Atrodo buvau paskendusi darbuose. Vaikai, sauskelnės ir nenuostabu, kad pamiršau save“, - kalbėjo Julija.

Moteris prisipažino, kad jau senokai nebesidaro makiažo, o dažniausiai apsirengia sportinius drabužius, plaukus susiriša į uodegytę ir nebeskiria laiko sau. Julija tikino, kad šią grožio dieną įsimins ilgam, nes, pamačiusi save veidrodyje, nuoširdžiai aiktelėjo iš nuostabos ir susižavėjimo.
Akcijos dalyvė Laura Šarauskienė prisipažino, jog taip pat nesitikėjo patekti į laimingųjų ketvertuką. Rašydama laišką moteris tikino, jog nori atgauti pasitikėjimą savimi, spinduliuoti moteriškumą ir pažvelgti į veidrodį su šypsena. Laura tikino, jog nori būti graži, laiminga mama ir savimi pasitikinti parduotuvės vadovė, juk kiekviena moteris to nusipelno.

„Užpildžiau, išsiunčiau ir pamiršau. Kai sužinojau, kad buvau išrinkta, tikriausiai tik kitą dieną suvokiau, kad teks pasikeisti. Dabar, kai jau matau rezultatą, esu patenkinta. Patiko ne tik kardinaliai pakeista šukuosena, bet ir „Ievos grožio studijos“ darbuotojų dėmesys, nuoširdumas. Dažnai pagalvodavau apie pokyčius, bet nesiryžau. Čia buvo galimybė pasikeisti ir nenustebčiau, jeigu manęs artimieji nepažins“, - neslėpdama džiaugsmo pasakojo Laura.
Į laimingųjų ketvertuką išrinkta Jolita Kalačiovienė džiaugėsi, jog niūrią ir lietingą dieną atrastas skelbimas apie pasikeitimo akciją pavirto tikrove. Jolita - dvylikamečių dvynių ir dviejų su puse mėnesių dukrytės mama. Ji prisipažino, kad labai norėjo nors šiek tiek pasikeisti, bet, patekus į laimingųjų sąrašą, ją apėmė nerimas.
„Tikriausiai esu konservatyviausia, tačiau pasikeitimu esu patenkinta. Labai smagu, kad vyksta tokios akcijos, norėtųsi, kad jų būtų daugiau, nes moterys dažnai pamiršta save. Moteris, žmona turi būti graži, nes kuomet ji jaučiasi gerai ir šeima būna laiminga“, - kalbėjo Jolita.

Akcijos dalyvė Aida Mikniavičienė tikino, jog jai sunku patikėti, jog buvo atrinkta į laimingųjų tarpą. „Niekada nieko nelaimėjau, todėl nesitikėjau, kad čia pasiseks. Kai paskambino šiek tiek nerimavau, nes devynerius metus buvau vienoda. Daug metų toks pat kirpimas, tokia pat plaukų spalva. Dabar jaučiuosi pasikeitusi. Tai džiugina. O moterims linkiu nepamiršti savęs ir puoštis ne tik grožio dieną, bet kasdien. Linkiu, kad visos atrodytų gražios, laimingos ir mylėtų save“, - sakė Aida.

 
Share on Myspace
Naujienos
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Ketvirtadienio horoskopas panevėžiečiams

Avinas
Būsite linkę patys save klaidinti, norimus dalykus įžvelgdami ten, kur jų nėra. Bendraudami irgi galite nepastebėti apgaulės, nepajusti pavojaus, jei susidursite su įtakingu asmeniu ar užsieniečiu.

daugiau..
 
Horoskopai panevėžiečiams
Trečiadienio horoskopas panevėžiečiams Trečiadienio horoskopas panevėžiečiams Aktualūs bus paskolų, investicijų klausimai. Galite išsiaiškinti seniai jus dominusį klausimą arba gudriai suregztą klastą, išnaudojimo ar turto pasis...
 
Laisvalaikis ir kultūra
Meras apdovanojo jaunuosius dramaturgus Meras apdovanojo jaunuosius dramaturgus „Džiaugiuosi, kad čia, teatrų mieste Panevėžyje, ypatingoje teatrinėje J. Miltinio gimnazijoje, vyksta jau XI teatrines tradicijas puoselėjantis konkur...
 
Įvairenybės
Akcija „Kaminukas“ – iki vasario 15-osios Akcija „Kaminukas“ – iki vasario 15-osios Nors ji organizuojama ne pirmus metus ir aplinkosaugininkai ne kartą priminė, kad atliekas deginti griežtai draudžiama, tačiau vis dar pasitaiko, kad pata...
 
Žmonės
Galimybė padėti vaikams – tapti budinčiu globėju Galimybė padėti vaikams – tapti budinčiu globėju Budintis globėjas – tai žmogus ar šeima, galinti priimti laikinai globoti vaiką, kad šiam netektų atsidurti vaikų namuose ar panašioje institucijoje. ...
 

 

 

Skelbimai

valius  (+37067099923)
parduodu naujus garso prietaisus pauksciams baidy... [daugiau]
valius  (+37067099923)
parduodu naujus garso prietaisus pauksciams baidy... [daugiau]
valius  (+37067099923)
parduodu naujus klausos aparatus ceku siunciu 40 ... [daugiau]
valius  (+37067099923)
parduodu naujus klausos aparatus ceku siunciu 40 ... [daugiau]
valius  (+37067099923)
parduodu naujas vietines signalizacijas garazams ... [daugiau]
POSKUTE  (+37098765430)
Turite problemu finansavima? Baigti visus savo s... [daugiau]
Luiz  (+37080975645)
Ne daugiau rupesciu. Aš siulau jums kredito form... [daugiau]
sergej  (+37068772613)
pirksiu tekinimo instrumentus.graštus, frezus, d... [daugiau]
sergej  (+37068772613)
pirksiu, naujos rusiskos krovininius auto dalys z... [daugiau]
Reikia  (860050445)
Nebrangiai perku namą ar jo dalį Panevėžyje. ... [daugiau]
Gediminas  (861613716)
Spintą su antresolėmis (lakuota, 2 dalių, tams... [daugiau]
POSKUTE  (+37098765430)
Turite problemu finansavima? Baigti visus savo s... [daugiau]
paskolos  (+37079856435)
Aš pasiulyti savo paslaugas paskolas 1.000 € i... [daugiau]
Ligita  (+37067663590)
Dovanoju keturių durų spintą,tamsi lakuota su ... [daugiau]
Daina  (860398424)
Dovanojami 3 negrynaveisliai 5 savaičių šuniuk... [daugiau]
Andrius  (+37060662670)
Giluminiu būdu valome baldus, kilimus, kilimines... [daugiau]
Jonas  (862180887)
Dengiame stogus, remontuojame senus stogus,kalame... [daugiau]
tadas  (867670229)
VISI DARBAI KAPINESE, TRINKELES, SKALDELE, DURPES... [daugiau]
tadas  (867670229)
VISI DARBAI KAPINESE, TRINKELES, SKALDELE, DURPES... [daugiau]
tadas  (867670229)
VISI DARBAI KAPINESE, TRINKELES, SKALDELE, DURPES... [daugiau]

Dienos klausimas

Sporto mokyklai renkame vardą. Kaip jūsų nuomone turėtų vadintis ši mokykla?
 

Orai

Orai, orų prognozė Panevėžyje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Rekomenduojame

 
 
 

Partneriai

 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 

renginių Anonsai


Tausokite gamtą

Foto galerijos


Redakcija

Parašykite mums